Leidurite komplekt

Leidurite komplekt

  • Idee!

    LEIDURITE KOMPLEKT koosneb loodus- ja täppisteadusi tutvustavatest töötubadest, millega saab sisustada LTT aine raames koolitunde ja huviringide tunde või eraldi tellida põnevaid tegevusi noortekeskustes, konverentsidel/üritustel haridusliku ja põneva tegevuse korraldamiseks.

  • Materjalid

    Komplekti kuuluvad kõik vajalikud materjalid - kartong, vineerist detailid, liim, elektroonikakomponendid, jootetina, bambuspulgad ja kõik muu vajalik! Lisaks on võimalik meie kaudu soetada ka vajalikud töövahendid - kuumliimipüstolid, jootekolvid, käärid, noad.

  • Juhendid

    Leidurite komplekti töötubade juurde kuuluvad põhjalikud juhendid, mis koosnevad teooriast, riikliku õppekava teemadest, komplekti kuuluvate materjalide loetelust ja kokkupanemise juhistest.

KERTU

kertu@makerlab.ee

+372 588 38 755

Kirjuta või helista, kui soovid Leidurite komplektist rohkem teada või kui on vaja abi töötubade valimisel ja tellimisel! Kui teil on olemas ruum, osalejad ja juhendaja, siis leiame koos parima lahenduse.

Martin

martin@makerlab.ee

 

Leidurite komplekti juurde kuulub kasutajatugi! Probleemide korral transpordi, materjalide, töötubade läbiviimise või juhendi mõistmisega kirjuta ja leiame koos kindlasti lahenduse.

2018.-2019. aastal saime Kodanikuühiskonna Sihtkapitalilt majandusliku elujõulisuse toetust turundus- ja müügitegevuste edendamiseks projektiga “Inseneeriabuum!” kasvatades noortes insenertehnilist, loomingulist ja ettevõtlikku mõttelaadi ja kindlustades MTÜ jätkusuutlikuse.

KÜSKi toel oleme loonud oma müügi- ja turundusmeeskonna, kellega oleme koostanud plaani Leidurite komplekti tutvustamiseks Eesti koolides. Lisaks oleme alustanud oma kodulehte täiendamist ja kohandamist ja tegeleme sellega jooksvalt edasi.

HINNAPÄRING
Kooli või ettevõtte nimi.
Aadress, kuhu saadame tellimuse.
Nii saame pakkuda eakohasemat lähenemist.
Osalejate arvust sõltub komplekti maksumus (minimaalselt 10).

LTT õpivahendeid arendab SPARK Makerlab – avalik töökoda ja inseneeriasuunaline huvikeskus keset Tartut.
Meeskonda kuuluvad Teadusbussi, Taibukate Teaduskooli, TÜ Õpikodade, TÜ Teaduslaagri, Rakett69 endised ja praegused juhendajad.
Koostööpartnerid: TÜ koolifüüsika osakond, Eesti Teadushuvihariduse Liit, HUK (Õpiveski), Eesti 2.0, Ampsuteadus (SciKit OÜ), KÜSK (NULA) jt.
Meediakajastused: 
http://www.makerlab.ee/meedia/ 

Kõik õigused kaitstud © 2018-… SPARK Makerlab MTÜ